• |
ide | kryesore

Lori mungon në festën e Top Medias, tregon arsyen që e pengoi

F1, Paparazzi, SliderGazetarë, moderatorë, spikerë, drejtues dhe të ftuar kanë festuar deri në orët e vona të mbrëmjes duke mbyllur kështu një vit me ulje dhe ngritje për Top Channel.Por ku  ishte e zonja e shtëpisë, Lori?Përgjigjen e kësaj pyetjeje na e ka dhënë vetë Lori me një postim në Instagram, ku shkruhej: “Kur Grinçi nuk mund të gjente një veshje që i pëlqente dhe tha: ‘Ok, kaq ishte! Nuk po shkoj fare’ e ndjeva vetë këtë!”Pra, Lori ka zgjedhur të mos jetë e pranishme në festën e fundvitit për një arsye mjaft të thjeshtë, nuk mundi të gjejë një veshje që i pëlqente.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *