• |
ide | kryesore

Ndërhyrje në rrjet, disa zona të Tiranës pa energji elektrike ditën e sotme

Lajme, Të fundit
Fier

Ditën e sotme Tirana do të vuaj mungesën e energjisë elektrike. OSHEE ka njoftuar abonentët e Tiranës, se energjia do të ndërpritet sot në orën 10:00.


Shkak është bërë zëvendësimi i transformatorit në kabinën “Pjetër Bogdani”, proces që përfundon në orën 12.00.


Për rrjedhojë do të stakohet energjia elektrike dhe zonat që preken janë: Rrugët “Ismail Qemali”, “Pjetër Bogdani” dhe “Brigada VIII”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.