• |
ide | kryesore

FOTO/ Muskujt e saj i kanë zili edhe futbollistët

Sport

Quhet Bakhar Nabieva dhe është një modele azero-ukrainase. Ajo është padyshim femra me më shumë muskuj në këmbët e saj.


23-vjeçarja ka rrëfyer për mediat vendase se kur ishte në shkollë tallej nga vajzat dhe djemtë për këmbët e saj të holla. “Kjo më nxiti që të punoja fort në palestër për të arritur këtë që kam sot”, – tha ajo. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.