• |
ide | kryesore

Motrat Kardashian, të zhveshura për Calvin Klein (FOTO)

Paparazzi, Slider

Linjat e tyre trupore dhe provokimet që gjithmonë i kanë bërë publikisht kanë qenë vetëm disa nga arsyet se përse vazhdojnë akoma të pëlqehen nga publiku. Së fundmi të gjitha motrat Kardashaian janë bërë pjesë e markës ‘Calvin Klein’ ku kanë reklamuar të brendshmet. Në fotot e publikuara ato kanë marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive ndërkohë që duket tërheqëse të veshura me të bardha.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu