• |
ide | kryesore

Skena të planifikuara/ Familja Kardashian në qëndër të akuzave

-Instant, Paparazzi, Slider


Familja Kardashians kanë ngjallur reagime përsëri pasi fansat zbuluan kur u filmua me të vërtetë takimi familjar rreth Tristan Thompson dhe tradhtisë së tij.

Në shfaqje, dukej sikur takimi ishte thirrur menjëherë pasi familja mësoi për skandalin dhe se Khloé ishte shumë e mërzitur.

Ngjarja ishte ngacmuar tashmë por motrat nuk ishin në dijeni për lajmin se Tristan kishte lindur një fëmijë me një grua tjetër pas shpinës së të dashurës së tij, Khloé Kardashian.

Menjëherë pasi lajmi u mor vesh, Kim dhe Kourtney Kardashian, mamaja e tyre, Kris Jenner, dhe i dashuri i saj, Corey Gamble, u panë të ulur rreth një tavoline për një takim familjar për të diskutuar ngjarjen.

“Sa herë që ndodh ndonjë dramë serioze familjare, ne kemi gjithmonë një takim familjar”- thotë Kim në rrëfim. “Dhe ne të gjithë mbështetemi tek njëri-tjetri dhe për këtë jemi këtu.”

Megjithatë, përdoruesit e internetit tani kanë gjetur prova se takimi familjar është filmuar në të vërtetë më 31 janar, pothuajse dy muaj pasi lajmet për Tristanin u publikuan dhe javë pas xhirimit.
Ishte Kourtney ajo që u zbulua, pasi dolën fotot e saj në Malibu me të njëjtën veshje, model flokësh dhe ngjyrë thonjve që kishte veshur në skenë në fund të janarit. Dikush vuri në dukje se Khloé e kishte parë familjen e saj shumë herë midis skandalit të atësisë dhe ditës kur u filmua takimi.
Takimi familjar u filmua më 31 janar bazuar në veshjen e Kourtney, Khloé e zbuloi në fund të nëntorit/fillim të dhjetorit kur dokumentet dolën.

Disa pranuan kjo shpjegon pse familja dukej “pa emocione” në takim, ndërsa ata kritikuan shfaqjen për përpjekjen për të mashtruar shikuesit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *