• |
ide | kryesore

Zaimina në ditët e fundit të shtatzanisë, publikon foton e parë me partnerin (FOTO)

Paparazzi, SliderE teksa ditët e fundit të shtatzanisë po përfundojnë, Zaimina ka shpërndarë në Instagram disa foto, ku shfaqet me barku e fryrë dhe e veshur me të bardha. Dje ajo  ka publikuar një foto, ku tregon për herë të parë partnerin e saj, Klodian Asllani, i cili është njëkohësisht edhe babai i Khloes që pritet të vijë në jetë.Kjo është hera e parë që Zaimina publikon një foto të plotë me partnerin e saj, më të cilin duket mjaft e lumtur.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *