• |
ide | kryesore

(FOTO) Tërmeti ‘lëkund’ Shqipërinë e mesme

Lajme, Të fundit

Një tërmet me epiqendër në Librazhd ka rënë në ora 06:25 të mëngjesit të sotëm.


Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, lëkundjet e tërmetit me shkallë 2.5 rihter dhe thellësi 1 kilometër, janë ndjerë në Shipërinë e mesme.


Tërmeti nuk ka shkaktuar dëme.

Ditën e djeshme u regjistruan dy tërmete me epiqendër në Kukës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu