• |
ide | kryesore

Denoncimi/ Erion Veliaj plaçkit edukatoret e çerdheve për të mbjellë pemë

Lajme, Të fundit

Sali Berisha publikoi një denoncim që pretendon edukatoret e çerdheve në Tiranë po kërcënohen me vendin e punës, nëse nuk japin 5 mijë lek të vjetra, që Bashkia e Tiranës të mbjellë pemë.


“Lal Plehu plaçkit edukatoret e çerdheve!” – shkruan ish-kryeministri në Facebook, ndërsa poston denoncimin e ‘qytetarit dixhital’.POSTIMI I PLOTë I SALI BERISHëS: 

Lal Plehu plaçkit edukatoret e çerdheve!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

“I nderuar doktor Berisha. Dua t’ju bej me dije se edukatoret e cerdheve ne Tirane po terrorizohen me vendin e punes per te paguar pa asnje lloj arsyetimi 500 leke te reja per te mbjelle peme bashkia e kryehajdutit te bashkise. Ju lutem denoncojeni kete rast vjedhjeje.”5 Comments

 1. ahahah.. kaq poshte keni rene ju te lapsit sa niseni nga nje postim te mashtrusit berisha dhe beni LAJM te madh .

  Nuk ka rendesi se nga vjen dhe sa i vertete eshte, e rendesishme eshte qe eshte kunder Veliajt.

  U lodhet o te zinj , u lodhet duke bere gam gam kunder Veliajt.. dhe Ai as qyrret nuk ju hedh.. Sa me shume shpifni ju aq me shume dobi i beni ati. Po ju del ne gjume veliaj.

  Duke genjyer cdo dite.. kur vjen dita qe do te thoni ndonje te vertete nuk do ju besoj njeri.

  Me keto lajme vetem ca tipa si puna e _arit mund te frymezoni.

 2. Veliaj ka nje problem te madh. Do te pastroje mutin ku u zhyt me lejet e pallateve qe po jep pa kriter. Dhe po ben nje fushate te ekzagjeruar per mbjelljen e pemeve, qe te mbuloje sadopak zhurmen qe sa vjen e po shtohet per lejet e dhena te kullave e pallateve. Shkon ben marrveshje per shmangjen e takses nga oligarket, kur shume mire mund te mos ta hiqte kete takse me klauzolat qe po sajon dhe keshtu kishte dhe leke per pemet.

  Turp, PD te mendoje nje kryebashkiak te denje qe populli te heqi bajgat

 3. Cuditem me kete portal.
  E keni pare nuk ka dite qe mos pergojoje kete kryetarin e bashkise.
  Me duket sikur e kane bere si qellimin final te jets se tyre ta pergojosim aq sa mundemi.
  duket sikur nje person merr rrogen vetem e vetem te nxjerri lajme kunderr tij.

  Kjo i ben dhe me shume te pabesueshem.

 4. Po hala mer ju te lapsit nuk e keni kuptu se popllit i hyp tensioni kur n’gjon emnin e Sali Berishes, te kalamojve dhe dashnoreve te kalamojve t’tij. Ene me bo keq Lali Eri, vetem se e thot Sali Berisha ne s’dum me e n’gju se e dim qi o hilanjos.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *