• |
ide | kryesore

Rama thirrje Bashës të shkojë në Prokurori për ‘financimin rus’ (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Edi Rama vijon me akuzat e tij ndaj opozitës dhe Partisë Demokratike për çështjen e financimeve të dyshuara dhe lobimin në SHBA.

Ai ka publikuar një pjesë nga intervista e kreut të PD-së, Lulzim Basha ku flitet për një shumë prej 500 mijë dollarësh financim për partinë. Rama pyet çfarë janë këta bamirës rusë që paguajnë pa pyetur.

“😊: 500 mijë USD😳?!🤔Nuk di gjë🤥M’i kanë dhënë pa me pyetur🤥!… Pa e ditur… Edhe sot s’e di🤥!… 500 mijë USD të tjera akoma😳?!… Pa lidhje mor burrë… Jo, jo, pa asnjë lidhje🤥!..”, shkruhet në statusin e Ramës.

6 Comments

  1. Po mo burre ! Baba Im ka bere Shkolle ne moske ! Ai urdheronte poet me u vra qe une me vellain te benim jete te mire! Ti pallosh I gjate vetem kostumet dhe kollaret qe ke dale per 20 vjet bejne 1 milion Euro Po ti rrogen 2 mije Euro e ke ! Ptu fare e keqe !

  2. Edo po nuk shpjegove lidhjen e Ruseve me Drogen, ikjen masive te Shqiptareve, Taksat e larta dhe Faturat e charterave po aq te larta… Une jam i sigurte qe ti pa 5 vjet burg ne pleqeri nuk del. Do hash karin se po re nga pushteti llapa do te duhet qe te mbrohesh e jo te vish prape ne pushtet, letrat do i hape tjeterkush…

  3. Qe Lulush bibilushi e hengri kjo ska me diskutim…. Por me sa duket edhe keta shpellaro-komentuesit me siper e kane ngrene e jane bere si sbishqebap te tre bashke 😂😂😂

  4. NE RASTESE I KERKON BASHES TE SHKOJE NE PROKORORI PER KETE AFERE QE EDHE MUND TE JETE E VERTETE TY SKA PROKORORI QE TI ZEN DOSJET TUAJA NE AFERA TE TMERRSHME TE QELLIMSHME TE KORUPTUARA NE KURRIZ TE KETIJ POPULLI FUKARA TE RASKAPITUR E DELE.
    SHIKO VEHTEN KU E DERGOVE KETE VEND PER 5 VJET DHE PO TA THEME TY QE TE DEGJOJE GJITHE POPULLI QE SA TE JESH TI JO QE DO SHOHIM EUROPEN SA TE QETHEN VICAT POR EDHE LIBERALIZIMI DO TE KUFIZOHET.
    MJER ATO NENA BABALLAR MOTRA QE EDHE PAK SHPRESE QE KISHIN JA VENITE KREJT PER TE PARE FEMIJET E TYRE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu