• |
ide | kryesore

LSI flirton me PS-në? Shihni këto foto të Kryemadhit më Bashën

Lajme, Të fundit

PD dhe LSI hodhën sot një hap më tej drejt kolicionit të tyre, që me siguri do të zyrtarizohet së shpejti, madje për këtë partia e Monika Kryemadhit është duke ushtruar presion mbi Bashën. Dy forcat opozitare bënë sot mbledhje të përbashkët me grupet parlamentare. Fotot nga ky takim, s’lenë vend për shumë dyshime dhe duket sikur shuajnë edhe ato zëra që thonë se LSI është duke flirtuar me Ramën. Në fakt, LSI është pranë PD-së më shumë se çdo herë tjetër. Mbetet veç të shohim se kur do të zyrtarizojnë koalicionin e tyre për zgjedhjet lokale dhe si do të ndahen 61 zonat elektorale.


©LAPSI.al 3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.