• |
ide | kryesore

VIDEO/ Basha në Kavajë, tregtari i tregon xhepat: Shikoji, nuk kam asgjë!

Lajme, Të fundit

Kreu i PD-se, Lulzim Basha takoi tregtarët e Kavajës duke dëgjuar ankesat dhe shqetësimet e tyre për taksat, së fundi për atë që thonë se do t’i fundosë, TVSH-ja.

“Do të jemi në krahun tuaj për heqjen e biznesit të vogël nga skema falimentuese e TVSh”- i ka thënë Basha.

Një tregtar këpucësh gjatë takimit me Bashën deklaroi: “Po na shtohen taksat si në kohën e Enverit kur u mori kulakëve pasurinë. Shikoni xhepat e mi. Nuk kam asgjë. Ky vetëm të vendosë nenin 55 që të mos flasim, kaq na ka mbetur. Po na shkatërron familjen me drogën. Këtë aksion që e keni nisur mos e shuani se ndryshe Edi Rama nuk largohet”– tha ai.

2 Comments

  1. ja dhe ky shkon me benzin 150 mij eur per te qar hallet e te varferve. po mulin me benzin e ri nuk e more me vete. Hipokrizia spaska fund ne Shqiperi. peshtyjini ne surrat kur tu vijn heres tjeter keta lavire politikan, te pafytyr, hipokrit qe nuk njohin limite poshtersie. Mos i lejoni te perdorin imazhin tuaj per interesa pushteti e hajduterie. tri jan gjerat e pafundme; universi, buballalliku njerezor, babezia dhe poshtersia e politikaneve tan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu