• |
ide | kryesore

FOTOT/ Grabitja në Kamzë, kush është pronari që u vra dhe gruaja e tij e plagosur rëndë

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në Kamzë të Tiranës, ku gjatë tentativës së grabitjes së një marketi, u qëlluan me armë zjarri pronarët, burrë e grua, personat qe shihni ne foto.


Burri ndërroi jetë rrugës për në spital, ndërsa e shoqja ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Viktima është Agim Buci, 53 vjeç, ndërsa e plagosura është Merita Buci, 44 vjeçe.


Në momentin kur grabitësit e armatosur janë futur brenda në dyqanin e çiftit Buci, aty ndodhej edhe djali i tyre i vetëm 6 vjeç. Fatmirësisht, i mituri u ka shpëtuar plumbave, pasi është fshehur poshtë banakut.

1 Comment

  1. Mendoj se jemi ne gjendje*** alarmi*** po askush nuk i jep vemendje, siguria e jetes ne duart e fatit e prones nuk diskutohet…jetojme si nje tufe dhensh qe presim kur te na vije radha…varri i te gjitheve eshte i hapur se na e kane bere keta…zoti ju gjykofte…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.