• |
ide | kryesore

Fotot e nxehta/ Pushimet e dy supermodeleve në Miami

Paparazzi

Bella Hadid dhe Hailey Baldwin po shijojnë pushimet në Miami.


Supermodelet janë fotografuar së bashku në pishinë. Të veshura me bikini yjet e pasarelave dukeshin shumë seksi.


Bella ngriti temperaturat ndërsa vuri në pah të pasmet e saj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *