• |
ide | kryesore

Grushte, shqelma dhe kërcënim me armë, sherr në Elbasan mes dy të rinjve

Lajme, Të fundit

Mengjesin e sotem ne Elbasan, dy te rinj jane konfiktuar me njeri-tjetrin, ndersa raportohet se shkaqet kane qene banale.


Pas konfliktitit, shtetasi me inicialet E.S., 31 vjeç, ka kanosur me arme personin tjeter.Ngjarja ka ndodhur ne lagjen “Kala” ne Elbasan, ndersa policia ka shpallur ne kerkim 31 vjeçarin.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *