• |
ide | kryesore

Një ditë pas Kuvendit Kombëtar, Basha ulet për kafe me Monika Kryemadhin

Lajme, Të fundit

Dy drejtuesit e opozitës, Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi janë parë sot së bashku duke pirë kafe në një prej lokaleve të një hoteli në Tiranë. Bashkë me ta ndodhet edhe një person tjetër. Prej disa kohësh Basha dhe Kryemadhi kanë raporte miqësore dhe qëndrime të unifikuara si opozitë. Ende nuk dihet nëse do të dalin bashkë në zgjedhjet lokale, por një pjesë në radhët e PD-së e kundërshton aleancën me LSi-në. 

©LAPSI.al 


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu