• |
ide | kryesore

SHIKO/ Mo Salah dëmton shpatullën në përplasjen me Sergio Ramos

Sporthttps://www.youtube.com/watch?v=kWJ1hTKSJwg&feature=youtu.be

Ka marrë fund pas 30 minutash lojë, finalja e Ligës së Kampioneve për Mo Salah. Duket se në përplasjen me Sergio Ramos ai ka dëmtuar shpatullën. Me lot në sy ka lënë fushën dhe është larguar duke u zëvëndësuar nga mesfushori Adam Mallana.1 Comment

  1. Me thane se Serxhio Ramos ka qene pjesemarres ne mitingun e Rames me 21 janar. Gjithashtu eshte i ftuar dhe ne kampionatin e mundjes klasike qe zhvillohet ne Tirane se shpejti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *