• |
ide | kryesore

FOTO/ Kumbaro si M. Monro, në luftë me erën që i ngre fustanin

Paparazzi
kumbaro.jpg


Është në rastet e rralla kur ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, preferon të veshë fustan. Në përgjithësi, ajo pëlqen veshje më sport, si p.sh. pantallona dhe këpucë gjithmonë të sheshta.

Por, këtë të enjte jo vetëm që kishte veshur një fustan shumë të këndshëm, por edhe disi të hollë, aq sa erës ia kishte ënda të luante pak me të.

Kjo e vuri pak në siklet ministren, e cila nga njëra anë bisedonte me kolegët, nga ana tjetër e mbante mendjen të fustani, të cilin e ulte herë pas here me dorë./ Panorama


5 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *