• |
ide | kryesore

S’ka më kanabis në Shqipëri? Zbulohet në Tepelenë parcela tjetër me 277 rrënjë

Lajme, Të fundit

Gati çdo javë zbulohen parcela me kanabis në rrethin e Tepelenës. Së fundi në fshatin Maricaj të Bashkisë Memaliaj u zbulua një parcelë me 277 rrënjë kanabis. Droga ishte mbjellë në një zonë të pyllëzuar, për të mos rënë në sy. Policia e ka asgjësuar në vend me anë të djegies, ndërsa po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër.


© LAPSI.al 


2 Comments

  1. Natyrisht,qe nuk mund te kete komente,per nje problem “qe nuk ka exzistuar asnjehere” ne Shqiperi.Tani,a do i besoni Rames,qe e ka thene kete gje,me mijera here???

  2. Sa? 277 rrenje .Edhe ? Po ne 2016 ishin 27 milion rrenje dhe nuk tha gje njeri . Mos e jepni lajm se eshte turp . Po nuk ishin me miliona rrenje te mbjella dhe po nuk u kape me tonelata mos e jepni me lajm .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu