• |
ide | kryesore

Vjedhje dhe të shtëna me armë, pranga 3 shqiptarëve në Itali

Lajme

Një bandë shqiptarësh e akuzuar për vjedhje u neutralizua mëngjesin e sotëm në Itali, ku 3 persona u vunë në pranga.

Policia në Itali kishte disa ditë që kishte pikasur këtë bandë, dhe po i hetonte për disa vjedhje.


Ende nuk janë bërë të ditur emrat e të arrestuar, por sipas mediave në vend kjo është ende një çështje nën hetim.

Ata akuzohen se një natë kanë përhapur panik pasi kanë qëlluar me armë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu