• |
ide | kryesore

Ndryshimet/ Kush ngjitet në kupolën e PS?

Arkiva, Të funditIsh deputetit-gazetar, Alfred Peza, i është besuar posti i sekretarit të Marrëdhënieve me Mediat. Ish deputeti socialist është rikthyer në gjirin PS. Po ashtu pas dorëheqjes për shkak t konkurimit për kreun e FSHF-së është rikthyer edhe Bashkim Fino. Një post në organigramën e drejtimit të selisë rozë ka marë edhe i biri i patriarkut të PS-së Servet Pëllumbi, Arbeni. Ulsi Manja e Ermonela Felaj do të jenë pjesë e Kryesisë së Partisë

LISTA E TË ZGJEDHURVE

Bashkim Fino- Nënkryetari i Asamblesë

Ulsi Manja dhe Ermonela Felaj u zgjodhën në kryesinë e Partisë

Arben Pëllumbi- Sekretar organizativ

Blerina Gjylameti- Sekretare për koordinimin elektoral (nuk lëviz)

Ilir Beqja- Sekretar për koordinimin digjital (nuk lëviz)

Senida Mesi- Sekretare e burimeve njerëzore

Laert Dulaj- Sekretar për emigracionin

Alfred Peza- Sekretar i marrëdhënieve me Mediat

Elion Semanaj- Zëvendës sekretar për koordinimim elektoral3 Comments

  1. Te tere pothuajese hajdutetqe nga -BEQET deri tek Alfred Pezat-keta jane njerzit mafioze qe do drejtojne asamblene tuaj o -RIDHJERAS-

  2. kush te ngjitet bijet e ruqit,gjelil e ilir gjonit,dokles,gjinushit,frrokve,ndokve por me mbiemra tjer siq ben roshi,frroket etj.siq ka ne shqiperi enver hogja ,apo mbiemra hogja tash do ven emra edvina e edi .

  3. sikur ti ket dhjer stalini a putini ter keta qelbe e krymba qenefi si rama.o ju qift kina nenen ter juve qelbesirave te qelbsiristanit te rames,ruqit,xhafes,balles,spartak brahos ashtu siq keni lind pe sperm stalini,lenini,mugoshe,popoviqi,mao LUU ce duni e tito.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *