• |
ide | kryesore

Video/ Liverpool trondit PSG me golin e dytë, francezët i fut në lojë Meunier

Sport, Video

Avantazh i dyfishtë në gjashtë minuta dhe Liverpool duket i pandalshëm përballë PSG. Një 11 metërsh i ka dhënë mundësinë Milner të shënojë golin e dytë nga pika e bardhë, në minutën e 36, por asgjë nuk ka mbaruar.


Në fakt rezulton pikërisht kështu, sepse vetëm katër minuta ka zgjatur siguria e anglezëve. Paris Saint Germain futet në lojë me golin e Meunier, që ngushton diferencën në 2-1 në minutën e 40.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu