• |
ide | kryesore

Ana Lika ofendon këngëtaren shqiptare,’Eshtë si balenë’

Paparazzi, SliderAna Lika ka qenë e ftuar në emisionin radiofonik “Pop Sugar” në Radio Travel dhe moderatorët i kanë kërkuar asaj të jap nga një koment për një listë këngëtarësh emrat e të cilëve nuk do zbuloheshin për dëgjuesit.

Një nga emrat në listë ka qenë edhe Fifi të cilën Ana e zbuloi që në fillim. Komentet e saj ndaj Fifit nuk ishin dhe aq miqësore madje ka kaluar edhe në fyerje.

“Kjo 11-a që është si balenë si fuçi uthulle. Kjo s’ka as stil. Këngëtare, repon, ka kënduar në disa produksione. Fifi le të themi se zihet kot me njerëzit sepse njerëzit nuk e llogarisin. Del Tayna bën këngë për qejfin e vetë del kjo shan gocën e botës ndërkohë që ajo nuk e llogarit fare. Kam dëgjuar pa dashje një intervistë, nuk është se futem dhe kontrolloj Fifin,  s’më intereson fare. Kjo i thoshte kësaj këngëtares tjetër : më pëlqejnë këngët e tua por duhet të kesh disa vite karrierë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *