• |
ide | kryesore

VIDEO+FOTO/ Seks në këmbim të heroinës, arrestohet ish-e dashura e Tiger Woods

Paparazzi

Mediat amerikane kanë publikuar pamje shokuese të arrestimit të Jamie Jungers, ish-të dashurës së golfistit Tiger Woods. Ajo u shpëtua nga një strofull ku jetonte në Las Vegas prej nga ofronte seks në këmbim të heroinës.

Personi që e shpëtoi, duke e dorëzuar në polici, i vuri prangat. Ai është prezantuesi televiziv, Duane Lee Chapman. Ai rrëfeu se 35-vjeçarja ishte kaq e dobët, sa prangat nuk i rrinin në duar.

“Do vdiste brenda pak javësh. Këta djemtë e mbanin në një strofkë, ku u jepte favore seksuale në këmbim të drogës” – tha Chapman. Në të kaluarën ajo kishte punuar si striptiste dhe kishte pasur një jetë të mirë, por gjithçka doli jashtë kontrollit pasi krijoi varësi ndaj drogës dhe alkoolit. ©LAPSI.al

Rezultate imazhesh për jamie jungers Rezultate imazhesh për jamie jungers Rezultate imazhesh për jamie jungers Rezultate imazhesh për jamie jungers

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu