• |
ide | kryesore

Formula 1/ Partneri i ri i Hamilton është…. Will Smith

Sport

Formula 1 po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendje, por këtë herë ka kaluar edhe kufijtë e Hollywood, që deri tani kishte preferuar ta adhurojë adrenalinën e garave të shpejtësisë nga tribunat e cirkuiteve. Ka një partner të ri për kampionin e botës Leëis Hamilton tek Mercedes dhe ai është Will Smith.


Vetëm se aktori amerikan nuk do të jetë partneri zyrtar i pilotit anglez, por ka zbritur në pistë në Abu Dhabi, me mikun e tij kampion bote, vetëm për të përjetuar një eksperiencë unike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu