• |
ide | kryesore

Video/ Dy gola të shpejtë në Olimpiko, avantazhi mbetet i Genoa

Sport, Video

Roma nuk mund të pranojë një humbje brenda në shtëpi dhe pas avantazhit të Genoas ka shtuar përpjekjet për të shënuar golin e barazimit. Në fakt, misionin e përmbushi Federico Fazio në minutën e 31, duke i cuar shifrat në 1 – 1.


Vetëm se entuziazmi për barazimin e arritur, zgjati vetëm dy minuta, sepse në minutën e 33′ Oscar Hiljemark ka kaluar sërisht Genoa në avantazh.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu