• |
ide | kryesore

Përse Albi largoi nga trupa e baletit Gracianon (Foto)

Arkiva, Paparazzi, Slider

Graciano Tagani bëri bujë në media me deklaraten e tij për Albi Nakon se si e kishte pushuar nga puna në një mënyrë jo të duhur, pa marrë të paktën një sqarim të vetëm.

I ftuar në emisionin “Thumb” ai tha se u pushua vetëm me një mesazh dhe nuk dha asnjë arsye tjetër. Por së fundi po përflitet se shkak i kësaj ka qenë deklarata e Gracianos në emisionin e Luanës.

Gjatë një loje në “Shiko kush luan”, balerinit i duhej t’i përgjigjej pyetjes se nëse do t’I propozohej, a do të linte skuadrën e baletit të Albi Nakos për trupën e baletit të Top Channel.

Graciano u përgjigj: “Patjetër, me kënaqësinë më të madhe. Do ta lija Albin, sepse trupa e baletit të Top Channel është më e mira”.

Bazuar nga kjo deklaratë një ndjekëse i ka komentuar Gracianos se kjo është arsyeja pse Albi e hoqi nga trupa e balet:

“Shume e zgjut qeke faleminderit se s’me kishte shkuar mendja”, i përgjigjet Graciano.

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu