• |
ide | kryesore

Video/ Liverpool e nxjerr nga situata …Salah

Sport, Video

Në një ndeshje delikate, në transfertën kundër Brighton & Hove Albion formacionit të Liverpool i duhet një penallti, për të marrë kryesimin e ndeshjes dhe për të ruajtur distancën nga Manchester City që e ndjek pas në kampionat. Mohamed Salah ka shënuar golin e avantazhit nga pika e bardhë në minutën e 50, duke kaluar euforinë nga ana e skuadrës së Klopp.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu