• |
ide | kryesore

Merr flakë në ecje makina, shoferi del në kohë prej saj

Lajme, Të fundit

Disa minuta më parë, një makinë është përfshirë nga flakët në qytetin e Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur tek ‘Shkëmbi i Kavajës. Mjeti tip ‘Porsch Cayene’ ka qenë në ecje në momentin që është përshirë nga flakët në pjesën e përparme. Shoferi ka zbritur menjëherë sapo ka konstatuar flakët.

Ai nuk ka patur asnjë lëndim pas këtij incidenti.Shkaqet e zjarrit nuk dihen ende. Policia është duke punuar për zbardhjen e kësaj ngjarje.

1 Comment

  1. jane bere gjithe morraceket me Porsche dhe pastaj i bojne me gaz..Per mirembajtje nuk bohet llaf se kushto e nuk kane buke me honger qe ju hongert qimja!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu