• |
ide | kryesore

Sulmuesi i Cagliari, Thereau, regjisor filmash me drita të kuqe…video çmend rrjetin

Sport

Nuk është absolute, sepse nuk ka siguri të faktuar. Por kush e ka parë e duke gjykuar nga komentet që po cmendin rrjetet sociale duket se regjisori i filmit është sulmuesi i Cagliari, Cyril Thereau. Bëhet fjalë për një video me drita të kuqe, që prej disa orësh qarkullon në rrjet dhe WhatsApp – video që u bë menjëher virale – në të cilën një burrë e një grua janë filmuar ndërsa bëjnë seks nga një person i tretë që, pasi i ka filmuar shfaqet edhe vetë, duke buzëqeshur në kameran e telefonit.Regjisori duket se është pikërisht sulmuesi i Cagliari (që mbërriti në janar nga Fiorentina e u dëmtua në shfaqjen e parë me fanellën kuqeblu kundër Atalantës) ose të paktën, le të thuhet ngjashmëria është e jashtëzakonshme. Nuk është e qartë se cilës kohë i përkasin filmimet hard (mund të jenë edhe shumë të vjetra), edhe pse në rrjetet sociale ka filluar të përmendet emri i shokut të skuadrës së francezit, aktori protagonist në video.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu