• |
ide | kryesore

Godet me grusht mjekun në QSUT, 45-vjeçari kërkohet nga policia

Lajme, Të fundit

Procedohet penalisht shtetasi me iniciale A.M prej policisë së Tiranës. 

Ai akuzohet se ka goditur për shkak të detyrës me grusht mjekun e Urgjencës në Spitalin Infektiv, me iniciale G.S. 

Policia bën me dije se 45-vjecari është i afërmi i në pacienti dhe pas dhunimit të mjekut është larguar nga spitali, ndërsa po punohet për arrestimin e tij.

Materialet proceduriale i janë përcjellë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprime të mëtejshme.

1 Comment

  1. Ai ka bere pytje vetes ndonjeri nga keta te policise apo ajo =Manastirllecka-perse e ka goditur mjekun ky i aferm i pacientit .?Kot.Perse nuk hetoni perse e ka goditur ?Mjeket neper spitale e theksoj jo te gjithe e duan -tetedhjet lekshin-prapa veshit ,se pos nuk ju dhe para nuk te zene me dore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu