• |
ide | kryesore

Video/ Cagliari trondit Interin

Sport, Video

Në ndeshjen hapëse të javës së 26 të Serie A, Cagliari befason Inter me golin e shënuar në minutën e 32. Luca Ceppitelli ka thyer prapavijën zikaltër dhe portierin Handanovic, duke goditur fuqishëm me kokë, në zhvillimet e një goditje dënimi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu