• |
ide | kryesore

LAJM I FUNDIT/ Atentat me armë pranë Liqenit Artificial në Tiranë, një i vrarë

Lajme

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar para pak çastesh në Tiranë. Policia konfirmon vdekjen e një personi i cili është qëlluar nga 3 persona të maskuar dhe të armatosur.

Ngjarja ka ndodhur pranë zonës së Liqenit Artificial. Burime ende jo zyrtare thonë se viktima është Islam Myrtaj nga Mallakastra, 58 vjeç.

Policia nuk ka dhënë ende detaje lidhur mbi ngjarjen, ndërkohë që dyshohet se personi është qëlluar duke vrapuar me të birin.

Në përditësim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu