• |
ide | kryesore

Kryemadhi: Me Metën në shtëpi bëj dashuri, jo politike

Lajme, Të fundit

Kryetarja e LSI ishte e qartë. Në një prononcim për emisionin “Opinion” Monika Kryemadhi tha se LSI-në tani e drejton ajo dhe presidenti Ilir Meta nuk mund të ndërhyjë.

“Nuk e komentoj fare presidentin. Opozita është në pozicionin e saj. A kam folur me të për krizën? Zoti Fevziu ju i keni më shumë shanset për të folur me të për krizën.


Për politikë komunikimi është zero, si bashkëshortë flas për fëmijët. Si kryetare e LSI-së asnjëherë. Sot LSI ndihet më e shëndetshme e më përpara. Unë nuk bëj politikë me Ilir Metën, bëj dashuri. Sot jam unë kryetarja e LSI, i marr unë vendimet” – tha Kryemadhi.

9 Comments

  1. Lajme kosovare nuk ka!! Si psh u nda Fero nga e dashura apo ku e kane dhene perqafimin e fundit Xhensila me Besin!!!…..

  2. Foto e familjes Adams mungojne obizet. Thone se paraja te bene te mencur dhe te bukur, ketyre s’ka ci bene as paraja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu