• |
ide | kryesore

Emërimi/ Kush është shefi i ri i Policisë së Tiranës

Lajme, Të fundit

Pas lirimit nga detyra të drejtorit të policisë së Tiranës Kastriot Skënderajt, zbulohet emri i pasardhësit të tij. Rebani Jaupaj i cili mban gradën drejtues i lartë, do të vendoset në krye të Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu mori disa javë më parë vendimin për lirimin nga detyra të Skënderajt, pas përplasjes që ndodhi mes policisë dhe disa banorëve që mbronin shtëpinë e tyre nga prishja, pranë gjimnazit ‘Petro Nini Luarasi’.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu