• |
ide | kryesore

Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata në QTU

Arkiva, Paparazzi

Ne kinemane me moderne te momentit, me risi teknologjike bashkekohore dhe nje kapacitet total prej 600 vende, hap sot dyert per komedine e shumepritur, Dy Gisht Mjalte me Ermal Mamaqin dhe Elvana Gjata.

Premiera starton ne oren 19:00 ne nje event special ku vete protagonistet do te jene te pranishem per te takuar audiencen ne nje feste te mirefillte para shfaqjes se filmit, argetim, pije, foto profesionale, autografe per te gjithe fanset.


Fale kerkesave te shumta dhe rezervimeve te kryera,  tanime do t’ju duhet te vini ne avance per te zgjedhur sallen dhe vendet.

Me 14 shfaqje ne dite, kjo histori shqiptare vjen ne Cineplexx QTU, me nje pasqyre te forte mbi realitetin e jetes tone, traditat e vendit, nje film ku mund ta gjesh te perditshmen qe ne jetojme.

Nuanca humori, skena qe ju perfshijne, 100 minuta qe do t’ju lene pa fryme nga te qeshurat. Nje film per te gjithe! Mos mungoni, merni mamin , babin, motren, vellain, shokun dhe shoqen… te gjithe ne QTU per te pare Dy Gisht Mjalte! (artikull promocional)

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu