• |
ide | kryesore

Hailey dedikim romantik për bashkëshortin e saj, Justin Bieber

Paparazzi, Slider

Lidhja dhe martesa e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin ka tërhequr vëmendjen e të gjithë botës prej vitit të kaluar. Të dy po shijojnë romancën, ndërsa janë gjithmonë në mbështetje të njëri-tjetrit për çdo hap që hedhin. Në një postim të fundit të saj, modelja ka një dedikim për këngëtarin:
“Dashuria ime. Je një mashkull i mrekullueshëm, ti më bën një njeri më të mirë, më bën më të lumtur se kurrë më parë. Jam pafund krenare për atë që je dhe për atë që po bëhesh. Të dua më shumë, çdo ditë”.

Ditën e djeshme u zbulua se këngëtari do të jetë në bashkëpunimin që do të publikohet sot bashkë me emrat të njohur të muzikës, si Miley Cyrys, Shaën Mendes, John Legend, Ariana Grande, etj.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu