• |
ide | kryesore

A ka ardhur në jetë fëmija i Meghan dhe Harry

Paparazzi, Slider

E gjithë bota është në pritje të fëmijës së Meghan Markle dhe Princ Harry. Fansat kanë nisur spekulimet se foshnja ka ardhur në jetë, thjesht nuk është bërë njoftimi.

Ndërkohë familja mbretërore bëri një njoftim se do ti mbajnë detajet e lindjes private dhe jashtë syrit publik.


Detajet që tregojnë se foshnja ka ardhur në jetë nisin nga një postim i ciftit në Instagram, ku falenderojnë fansat në emër të “Baby Sussex”. Ndër të tjera, grimieri i Meghan është në qytet, gjë që do të thotë se dukesha është bërë nënë.

Detaji i fundit, por jo më pak i rëndësishëm, është se Meghan ka dalë nga spitali para një muaji.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu