• |
ide | kryesore

Pushimet luksoze të Chiara Ferragni dhe Fedez (Foto)

Paparazzi, SliderChiara Ferragni dhe reperi italian  Fedez më në fund kanë mbërritur në Polinezi për një javë pushimi në relaks të plotë. Ferragnez kanë zbritur në Brando një vendpushimi super luksoz në ishullin e Tetiaroa. Struktura atje përbëhet nga 35 vila të modeluara me hi-tech  me plazh privat dhe pishina.

Në këtë ambient përrallor Chiara dhe Fedez do të kalojnë disa ditë qetësie të zhytur në natyrë por gjithashtu do të kenë mundësinë të bëjnë eskursione dhe të shijojnë bukuritë e natyrës.. Ky udhëtim sipas çiftit është për tu larguar pak nga angzhimet e përditshme.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *