• |
ide | kryesore

Elbasan/ Një automjet përfshihet nga flakët, nuk ka të lënduar

Lajme, Të fundit

Një automjet i tipit “Mercedes-Benz” është përfshirë nga flakët në pjesët motorrike, teksa gjendej i parkuar.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të konviktit të universitetit “Aleksandër Xhuvani” të Elbasanit.

Efektivë të Policisë dhe shërbimi i zjarrfikëses kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje, për të kryer respektivisht hetimin mbi shkakun e flakëve dhe shuarjen e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu