• |
ide | kryesore

Scrubi i Kylie Jenner një dështim, mer kritika nga e gjithë bota: “Ju shkatërron fytyrën”

Paparazzi, Slider

Scrubi i fytyrës i shtohet linjës së produkteve kozmetike të miliarderes më të re në botë Kylie Jenner. Ky produkt për kujdesin ndaj lëkures duket se nuk ka qënë një sukses, përkundrazi. Fansat dhe personat që blenë produkin e Kylie Cosmetics kanë shkruar në llogaritë e tyre në “Tëitter” se scrubi të shkatërron fytyrën. Ata mendojnë se Kylie nuk është konsultuar me një dermatologe përpara lançimit të produktit. Megjithatë ende nuk ka patur një reagim nga vetë Kylie për këto akuza.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu