• |
ide | kryesore

Tensionohet protesta e opozitës përpara parlamentit (VIDEO LIVE)

Lajme, Të fundit

Është tensionuar protesta e opozitës përpara parlamentit. Disa nga protestuesit kanë hedhur gurë dhe flakadanë kundër policisë. Më pas ka ndërhurë sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi që është përpjekur të qetësojë protestuesit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu