• |
ide | kryesore

Fier/ 56-vjeçarit i gjenden armë pa leje në shtëpi

Lajme, Të fundit

Një 56-vjeçar u arrestua nga policia e Fierit pasi iu gjetën në shtëpi armë pa leje.

Policia njofton se kanë qenë qytetarët ata që kanë dhënë informacionin se 56-vjeçari me inicialet T.G mbante armë në shtëpi. Pas kontrollit policia gjeti 1 armë zjarri automatike me 2 krëhëra, 1 pistoletë me 1 krëhër dhe 148 fishekë.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu