• |
ide | kryesore

FOTO/ Meta anulon zgjedhjet, plas gallata në internet

Lajme, Pikante

Vendimi i Presidentit të Republikës Ilir Meta për të anuluar datën e zgjedhjeve të 30 qershorit ka shkaktuar reagime të shumta.

Dhe si çdo herë në rrjetet sociale nuk mungojnë MEME-t dhe statuset pikante, më poshtë disa prej tyre. ©LAPSI.al1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu