• |
ide | kryesore

Video / Barazon Bullgaria, Popov shënon në limitet e pjesës së parë

SportPopov i ka kthyer buzëqeshjen Bullgarisë duke shënuar në minutën e 43′ të ndeshjes me Kosovën. Kështu Popov ka mposhtur portierin Muric dhe i ka dhuruar barazimin skuadrës së tij.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *