• |
ide | kryesore

Clinton nuk i jep dorën Ramës pas përfundimit të fjalimit (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, ka qenë sot i pranishëm në ceremoninë e 20-vjetorit të hyrjes të trupave të NATO-s në Kosovë.

Në përfundim të fjalimit, Clinton është nisur për t’i dhënë dorën funksionarëve të lartë të shtetit kosovar dhe shqiptar, të cilët ishin vendosur në rresht njëri-pas tjetrit.

I pari në radhë qëndronte Rama, me syze, duke duartrokitur i buzëqeshur. Ish-presidenti i SHBA-së duket se nuk e njohu kryeministrin shqiptar dhe vijoi të takonte kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselin, presidentin Meta e të tjerët në radhë.

Kjo neglizhencë e presidentit Clinton mund të mos ketë qenë e qëllimshme, por mënyra e veshjes së Ramës dhe gjatësia e tij mund të jenë bërë shkak i lindjes së këtij keqkuptimi. Syzet e diellit dhe gjatësia e kryeministrit Rama mund të kenë ndikuar në krijimin e një perceptimi të gabuar për të. Ish-Presidenti Clinton duhet ta ketë pandehur atë për truprojë të ndonjë prej funksionarëve të tjerë të lartë të pranishëm në takim. Gjatësia e Ramës, mund të jetë bërë gjithashtu shkak i përforcimit të imazhit të truprojës në sytë e Clinton-it. I vetmi person që mban syze ngjashëm me kryeministrin shqiptar është një bodyguard që qëndron në cep.

Krahasuar me funksionarët e tjerë të vendosur në radhë, Rama ishte i vetmi që bënte dallim për nga gjatësia dhe detajet në paraqitjen e jashtme.

Presidenti Clinton nuk i jep dorën Ramës, e merr si badigardin e Haradinajt. PËR MË SHUMË KLIKONI: http://www.tpz.al/2019/06/12/presidenti-clinton-nuk-i-jep-doren-rames-e-merr-si-badigardin-e-haradinajt-video/

Publiée par Të Paekspozuarit – TPZ.AL sur Mercredi 12 juin 2019

24 Comments

 1. hahahahahahahahahahahahahahhahaha Lideri Sumprem!
  As e llogarisin!
  Oburra cunat e Meros dhe Cendrifuges merruni me Clintonin tashti…..

 2. Clinton Zoti i Shqiptareve.
  Do mbetet i paharruar ne historine e kombit Shqiptar,✌️🙏.
  rama njeriu me i vogel ne historine tone.
  Tradhetari i kombit.

 3. Nga pamjet nuk duket mire ne ja dha doren dhe Metes apo jo, por pak rendesi ka, fakti qe injoroi Kadri dylberin flet shume.

 4. te vjen keq dhe turp dhe zor qe lex keto lajme idiote..duket mire qe eshte drejtuar drejt vendit ku po e priste haradinaj e sdo takonte gjithe njerzit e per me teper ramen qe sesht as perfaqsus i kosoves..u dha doren dy vetave e vajti ku duhej..sipas jush meten e takoi nga konsiderata e madhe..ramen e bojkotoi per situaten politike ne shqiperi…truri ne 35 grade spunoka mire..ndajeni mendjen i doni a si doni nderkombetaret

  1. hahaha dolen larvat neper komente te bejne diversione dhe te japin komente ne mbrojtje te diktatorit te tyre sumprem

   1. rames billalli .avdylaj e frroku ja japin pallen si te pa emrit.qfar turpi i üa eme e me mut ne goj,ik tash se vuqiq po ju pret .

 5. Jo shume njerez e dijne, por rames me raste i vjen era mut, sepse nuk di dhe nuk do te lahet. Per me shume pyesni yll rakipin.

 6. Po salih karaxhic berisha ku eshte se nuk e paskan kap kamerat e shkullakut,ku ishte futur salihu sot nuk ndjehet mire kur festohet per kosoven dhe ne keto festime marin pjese amerikanet

 7. Cfare faji pati Clinton. Ai me intuiten e nje kaubojsi ne origjine nuhati se perballe kishte nje budalle me syze dhe devijoi.
  Lajm duhet pse Rama nuk i hoqi syzet. Kete gjykojeni dhe vete ju o morrat e kuq
  Apo kara me syze.

 8. Paskan kaluar ne ekstaze çeçenet e plakut te pjerdhur Berisha,po mire mor te mjere ju deri dje shkruanit qe Hilary Klinton gruaja e Billit eshte Soriane dhe edhe Rama eshte Sorian,ndajeni pra mendjen ju vete me ke jeni me Trampin apo me Sorianet…jeni me te vertete per te ardhur keq!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu