• |
ide | kryesore

Rama dhe Meta të ndarë në Kosovë nga Kadri Veseli

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta kanë qenë sot të pranishëm në Prishtinë për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës.

Ndonëse dy liderët e shtetit shqiptar ishin të detyruar të qëndronin pranë, në mes tyre ka ndejtur kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli. Edhe në momentin që Veseli është larguar, Presidenti Meta dhe kryeministri Edi Rama kanë vijuar të qëndrojnë të distancuar, me siguri për shkak të ngjarjeve më të fundit politike në vend.


8 Comments

 1. RAMA NE FAKT NUK DUHET TE ISHTE FARE ATY AI ESHTE KRYEGOZHINJERI I PREGATITJES SE NDARJES SE KOSOVES AI PRA RAMA FUTI NE LOJ THACIN ANGAZHOJ VELLAJN NGA RRACA VUCICIN ME BATON HAXHI E NDONJE LOLO TJETER .KY ESHTE HAMZAJ I SHQIPTARVE KY ESHTE AI QE KOSOVA ISHTE NE GJENDJE TE MJERUAR DHE KY JEPTE CELSIN E BASHKIS TIRAN KENGETARIT SERB,KY PRA RAMA ME SHPESHE KA TAKUAR VELLAJN NGA RRACA VUCICIN SE SA BASHEN METEN BERISHEN APO AKADEMIKET SHQIPTAR ,KY PRA RAMA ISHTE QE CJERRI NE PARLAMENTIN SHQIPTAR QE RRUGA E KOMBIT ESHTE RRUGE QE STE CON GJE-KUNDI KY PRA RAMA ESHTE AI QE I VENDOS KOSOVES TAKS PER KALIMIN SHE SHQIPERI KY TRADHETAR QE NE FAKTE DUHET TE DENOHET PER TRADHETI NDAJ ATEDHEUT KOMBIT DHE JO ME TI JAP DOREN KLINTON…

  1. evropa tall karin me popujt e vet jo mo me ne. i ka fut anestezi me retorik mbi tolerance etj etj. prandaj eshte bere franca italia gjithbythzinj qe qelben era kerrm. pervec gjermanise, ajo po vazhdon me trashegimine e saj te mbas luftes boterore

  2. Ky eshte kryeministri qe pa iu dridhur syri ne mes te Beogradit ia perplasi ne fytyre Serbeve qe Kosova eshte shtet i pamvarur doni apo sdoni ju,Rama eshte patriot me vepra e jo me fjale boshe si Berisha qe hiqej si patriot dhe ne anen tjeter i furnizonte me nafte dhe arme Serbet per te luftuar kunder Kosoves,kur u krijua UÇK Berisha doli kunder ashtu siç doli kunder marrveshjes se Rambujese,pra kujdes kur flet kush eshte patriot se Rama e rriti pak prestigjin e Shqiperise se ne kohe te Sales tallnin bythen Greket me ne kurse Rama si pjerth hiç,prandaj dhe greku Vangjel Dule eshte ne aleance me PD-ne,vere pak trurin e pune ne qofte se ke…

 2. E kishte dhjere fare Clinton te shkretin Lider Sumprem, s’i kishte zgjatur as doren fukarait Rama!
  Te gjithe te tjeret i kishte takuar sapo mbaroi fjalimin e rastit ne publik!!!
  Jepeni videoklipin, mediat e tjera po e japin!

  1. Shyqyr qe nuk i paska dhene doren se po tia kishte dhene do na dilte komunist dhe i blere nga Rama,ik voto me 30 Qershor e mos u merr me e lagu se lagu…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu