• |
ide | kryesore

Vrau 24-vjeçarin në Laç, zbulohet autori

Lajme, Të fundit

Një vrasje ndodhi ditën e djeshme në Laç pranë stadiumit të qytetit. I vrarë mbeti 24-vjeçari Viktor Shkorreti.

Policia tha se është identifikuar autori i dyshuar dhe është bërë shpallja e tij në kërkim.


I shpalluri në kërkim është Emanuel Koca, 32 vjeç nga Mirdita, por me vendbanim në Tiranë.

Koca dyshohet se ka vrarë me armë zjarri Shkorretin mbrëmë në Laç, pas një sherri të çastit për parkimin e makinës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu