• |
ide | kryesore

Meghan Markle thyen një tjetër rregull për pagëzimin e djalit

Paparazzi, Slider

Të shtunën e 6 korrikut në familjen mbretërore do të zhvillohet ceremonia e pagëzimit të anëtarit më të ri të familjes, Archie.

Vogëlushi i Meghan Markle dhe Princit Harry do të pagëzohet fiks në 2 mujorin e tij të lindjes. Burimet për mediat britanike bëjnë me dije se në ceremoni do të jenë pjesëmarrës vetëm 25 persona dhe fotot do të bëhen publike pak ditë pasi të ketë përfunduar pagëzimi. Fotot do të publikohen në profilin zyrtar të Pallatit Mbretëror metodë kjo, e cila është ndjekur edhe nga Kate Mideltton për vogëlushin e saj Louis. Korrespondentja e mbretërisë, Victoria Murphy, u shpreh për ‘ABC News’ se Meghan dhe Harry do t’i zbulojnë emrat e kumbarëve të te voglit, pasi ceremonia të përfundojë. Edhe këtë herë dukesha ka dalë jashtë rregullave mbretërore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu