• |
ide | kryesore

I vjedhin qenin, Sturridge i dërrmuar: “Paguaj çfarëdo shifre”

Sport, Video

Hajdutët futen në shtëpinë e Daniel Sturridge dhe duket se kanë goditur në shenjë, duke marrë gjënë më të cmuar pr sulmuesin, që sapo ka mbaruar kontratën me Liverpool: i kanë vjedhur qenin. Grabitësit janë futur në vilën e sulmuesit në Los Angeles, duke thyer xhamin dhe kanë marrë me vete qenushin.

Tërbimi në Instagram i anglezit, përfundon me një apel drejtuar hajdutëve, në tentativën e dëshpëruar për të gjetur mikun me katër këmbë: “Jeni të cmendur! Hyni në shtëpinë time për të më vjedhur qenin? Ma ktheni!. Dikush më ka vjedhur qenin, do të paguaj cfarëdo shifre. E dua të ma ktheni”.


1 Comment

 1. Kjo është një dëshmi e leximit nga të gjithë, unë jam këtu për të lejuar të gjithë botën të dijë për një njeri që shpëtoi marrëdhënien time dhe ky njeri i madh quhet Dr. IZOYA. Në të vërtetë ai bëri një punë të madhe për mua duke e kthyer ish-dashurën time që më lanë dhe premtoi se kurrë më nuk do të kthehej përsëri tek unë. Me këtë, kam arritur të kuptoj se dhënia e detajeve të Dr. IZOYA për botën do të bëjë shumë të mira për ata që kanë shkatërruar shtëpi apo marrëdhënie për të që t’ju ndihmojë të rregulloni atë marrëdhënie të thyeshme ose martesën tuaj. Mund ta arrini tek adresa e tij e postës elektronike: [email protected]. Merrni kontakt me të dhe shikoni se si problemi juaj do të zgjidhet brenda 24 orëve. Ai gjithashtu specializohet në çështjet e mëposhtme …
  (1) Ju doni ish tuaj prapa.
  (2) Dua të promovohesh në zyrën tënde.
  (3) Doni që burrat / gratë t’ju ndjekin.
  (4) Ju dëshironi një fëmijë.
  (5) Ju jeni sipërmarrës dhe dëshironi të fitoni kontrata
  (6) Dëshironi që burri juaj të jetë i juaji përgjithmonë
  (7) Ju keni nevojë për ndihmë shpirtërore.
  (8) Ju keni qenë të scammed dhe doni të shërohen paratë e humbur.
  (9) Ndaloni divorcin
  (10) Thirrja e riteve të parave
  (11) Fito zgjedhjet..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu