• |
ide | kryesore

Kinsey sexy? Duhet të shihni të vjehrrën: invazion i fushës në finalen e Botërorit të kriket!

Sport


Sigurisht që disa gjëra janë të familjes. E familja, dihet, nuk është detyrimisht cështje gjaku. Demonstrimin e ka bërë e zakonshmja Kinsey Wolanski, pushtuesja e famshme e fushës në finalen e Champions League në Madrid. Tentativa e saj për të përsëritur arritjen në Kupën e Amerikës përfundoi keq, ajo bashkë me të fejuarin Vitaly Zdorovetskiy të plasur në qeli për disa orë pasi u bllokuan nga forcat e sigurisë në Maracanà. Por Kinsey e familja e tij nuk tremben nga tërhiqen dhe dikush tjetër ia doli të bëjë një tjetër shfaqje të denjë.

Gjithcka ndodhi gjatë finales së Kupës së Botës në kriket mes Anglisë e Zelandës së Re. Pamja është film i parë edhe më parë. Një grua me kostum banje të zi, me të shkruar emrin e faqes së Vitaly Zdorovetskiy, kërkon të futet në fushë në Lord’s Cricket Ground të Londrës. Këtë herë rezultati nuk u arrit por të gjitha telekamerat e aparatet fotografike su drejtuan nga invazoria. Ata që prisnin rikthimin e Kinsey Wolanski, me flokët e verdhë, kanë mbetur të zhgënjyer. Gruaja ka flokë të zinj dhe sipas The Sun, është vjehrra e modeles.

Elena, e ëma e të fejuarit të Kinsey, ka tërhequr vëmendjen, sidomos pasi cifti ka shpërndarë fotot. I biri duket shumë krenar për atë që bëri e ëma, duke komentuar “Mamaja ime është e cmendur! Është legjendë!”…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *